Apartmány ve Valmiera

Potřebujete ubytování ve Valmiera ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů ve Valmiera. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů ve Valmiera má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Jasmine Apartamenti 

Foto: Jasmine Apartamenti
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Jasmine Apartamenti is a self-catering accommodation located in a quiet area in Valmiera, just a 5-minute walk from the centre of town. There is a full kitchen with a refrigerator and kitchenware.

Pokoje

Apartmán v přízemí
osoby70 - 80 EUR za noc
Studiový apartmán
osoby50 - 50 EUR za noc

2. Baltais 

Foto: Baltais
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Baltais offers accommodation in Valmiera, a few steps from Concert Hall Valmiera. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The apartment has 2 bedrooms and 1 bathroom with free toiletries.


3. Gaujas ielas apartamenti 

Foto: Gaujas ielas apartamenti
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Just 500 metres from Concert Hall Valmiera and 700 metres from Valmiera St. Simon's Church and featuring free WiFi, Gaujas ielas apartamenti offers accommodation in Valmiera. The apartment is 800 metres from Valmiera Culture Centre.

Pokoje

Apartmán typu Deluxe
osob71 - 85 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: